top of page

QDental Diş Protez Labaratuarı

Kurucu diş hekimimiz Gürkan Metin liderliğinde Dent Glow Clinic ve Q Dental Digital Lab, diş hekimliğinin her alanında gelişime ve değişime açık, hizmet kalitesini sürekli artıran bir anlayışla kişiye özel tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Dent Glow Clinic ve Q Dental Dijital Laboratuvarı sahiplerinin her biri 25 yıllık tecrübeye sahip ve 15 yıldır birlikte çalışıyorlar.

Q Dental Digital Lab yalnızca Dent Glow Clinic hastalarına hizmet vermektedir.

Bu işbirliği sayesinde etkili, hızlı, doğru ve kaliteli tedavilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hastalarımızın istek ve görüşlerine değer veriyor, dolayısıyla tedavi sürecinin her aşamasında hastalarımızla diyalog halinde oluyoruz.

Partner laboratuvarımızda son teknoloji ekipmanları kullanarak dişlerinizi en doğru şekilde analiz ediyor ve tedavi planınızı buna göre oluşturuyoruz.

Hastalarımıza kişiye özel estetik çalışmalar yaparak ihtiyaç duydukları tedavileri sunuyoruz.

QDental Digital
Our dental labarotary.jpeg

Tedavi süreciniz boyunca alanında uzman ve tecrübeli diş hekimlerimiz ve diş teknisyenlerimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için birlikte çalışmaktadır.

Bu sayede hastalarımız kendilerine özel yapılan tasarımları üretim öncesi 3 boyutlu olarak ağızlarında deneyimleme şansına sahip oluyorlar.

Dijital altyapı ile çalışan kliniğimiz ve laboratuvarımız sayesinde tedavi sürecini daha hızlı ve konforlu hale getiriyoruz.

Dent Glow Clinic ve Q Dental Lab olarak diş sağlığınızı korumak ve güzel bir gülümsemeye sahip olmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz.

bottom of page